chinsing اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی

chinsing: اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی اقتصاد مقاومتی تولیدات دامی سمنان تغییر الگوی کشت

گت بلاگز اخبار بین الملل هنوز راه زیادی تا حل پرونده کره‌شمالی مانده است / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا اظهار داشت، همچنان تا حل پرونده کره‌شمالی به رغم تعلیق آزمایش‌های هسته‌ای این کشور راه زیادی مانده است. 

هنوز راه زیادی تا حل پرونده کره‌شمالی مانده است / ترامپ

ترامپ: هنوز راه زیادی تا حل پرونده کره شمالی مانده است

عبارات مهم : آزمایش

رئیس جمهوری آمریکا اظهار داشت، همچنان تا حل پرونده کره شمالی به رغم تعلیق آزمایش های هسته ای این کشور راه زیادی مانده هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در دو توئیت در روز یکشنبه در تصویر العمل به بیانات خبرنگار آمریکایی که گفته بود، آمریکا چشم پوشی های زیادی برابر کره شمالی داشته در حالی که پیونگ یانگ از هیچ چیزی عقب نشینی نکرده هست، نوشت: عجب! در واقع ما از هیچ مساله ای کوتاه نیامدیم، در حالی که مسؤولان کره شمالی با خلع سلاح هسته ای (گامی بزرگ جهت کل جهان) و بستن سایت انجام آزمایش های هسته ای ارزش موافقت کردند!

ترامپ افزود: ما همچنان فاصله بسیاری با حل پرونده کره شمالی داریم. ممکن است تلاش ما نتیجه بدهد و ممکن است نتیجه ندهد. وقت همه چیز را مشخص خواهد کرد… ولی تلاشی که من در حال حاضر انجام می دهم می توانست از مدت ها پیش انجام شود.

هنوز راه زیادی تا حل پرونده کره‌شمالی مانده است / ترامپ

این بیانات در آستانه دیدار روز جمعه رهبر کره شمالی و مدیر جمهوری کره جنوبی است.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی روز شنبه تعلیق آزمایش های اتمی و بستن سایت انجام آزمایش های هسته ای را اعلام کرد همچنین از توقف انجام آزمایش های موشک های بالستیک در گامی که مورد استقبال جهانی قرار گرفت، خبر داد.

رئیس‌جمهوری آمریکا اظهار داشت، همچنان تا حل پرونده کره‌شمالی به رغم تعلیق آزمایش‌های هسته‌ای این کشور راه زیادی مانده است. 

کره شمالی تاکید کرد، این اقدام در پی “تحقق توسعه اقتصادی و تقویت توانمندی های هسته ای در حد کافی” است.

کیم جونگ اون گفت: رویکرد جدیدی به سمت کم کردن تنش و تحقق صلح در شبه جزیره کره و وقوع تغییرات دراماتیک در ساختار سیاسی بین المللی وجود دارد.

ترامپ نیز در تصویر العمل به این بیانات این اخبار را اخباری بسیار خوب جهت کره شمالی و کل دنیا توصیف کرد و افزود، این “پیشرفت بزرگی” است و مشتاقانه منتظر دیدار آتی اش با کیم جون اون است.

هنوز راه زیادی تا حل پرونده کره‌شمالی مانده است / ترامپ

واژه های کلیدی: آزمایش | پرونده | آمریکا | آمریکایی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog