chinsing اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی

chinsing: اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی اقتصاد مقاومتی تولیدات دامی سمنان تغییر الگوی کشت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عملکرد شما و یاران پرمدعای شما، مصداق فتنه‌گری نیست؟ / خبرگزاری قوه قضاییه پاسخ احمدی‌نژاد را داد

مدیرمسئول خبرگزاری میزان که خبرگزاری قوه قضاییه است به بیانات احمدی نژاد پاسخ داد. 

عملکرد شما و یاران پرمدعای شما، مصداق فتنه‌گری نیست؟ / خبرگزاری قوه قضاییه پاسخ احمدی‌نژاد را داد

خبرگزاری قوه قضاییه پاسخ احمدی نژاد را داد: عملکرد شما و یاران پرمدعای شما، مصداق فتنه گری نیست؟

عبارات مهم : قانون

مدیرمسئول خبرگزاری میزان که خبرگزاری قوه قضاییه است به بیانات احمدی نژاد پاسخ داد.

میزان نوشت: در پی انتشار یک خبر ویدئویی از سوی مدیر جمهور سابق در اینترنت مبنی بر وقت 48 ساعته او به رییس دستگاه قضا جهت ارائه اسناد فتنه گری اش، مدیر مسئول خبرگزاری میزان به این بیانات حمود احمدی نژاد پاسخ داد.

عملکرد شما و یاران پرمدعای شما، مصداق فتنه‌گری نیست؟ / خبرگزاری قوه قضاییه پاسخ احمدی‌نژاد را داد

متن این خبر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای احمدی نژاد؛ شما دریک خبر ویدئویی که در اینترنت انتشار داده اید مطالبی را مستند به گزارش خبرگزاری میزان از نشست صمیمانه و هر سال ریاست محترم قوه قضاییه با نمایندگان تشکل های دانشجویی اظهار داشته اید که مورد نیاز است اینجانب حسب وظیفه و مسئولیت رسانه ای خود جهت آگاهی جنابعالی و مخاطبان این خبرگزاری توضیح دهم.

مدیرمسئول خبرگزاری میزان که خبرگزاری قوه قضاییه است به بیانات احمدی نژاد پاسخ داد. 

گفته اید مدیر قوه قضاییه در این نشست عناوین مجرمانه ای را به شما و همکارانتان نسبت داده و شما را منحرف، فتنه گر و حامی بابک زنجانی قلمداد کرده اند. اولاً در نشست یاد شده است ریاست محترم قوه قضاییه از شما به عنوان منحرف و فتنه گر یاد نکرده اند. ایشان به فشارهایی که از سوی دشمن های خارجی ، منحرفان و فتنه گران داخلی متوجه قوه قضاییه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت ایجاد خلل در حرکت و عزم این قوه جهت اجرای عدالت و قانون و مبارزه با فساد وجود دارد، اشاره داشته اند. حال اگر جنابعالی و همکارانتان حسب مشهور و بر اساس آنچه مردم راجع به شما می اندیشند، خود را مصداق جریان انحرافی و فتنه گر یافته اید! به جای پرسش از قوه قضاییه بهتر است در ممشای خود تأمل کنید و خود را اصلاح نمایید.

آری مدیر قوه قضاییه در این نشست شما را فتنه گر ننامیدند ولی من به عنوان عنصر رسانه ای از شما پرسش می کنم آیا شما و حلقه کم شمار و پرمدعای اطراف شما آنچه را با ادعای طرفداری از اسلام و امام زمان(عج) و گاه تحت نام امام (ره) و مقام معظم رهبری علیه نظام و ارکان نظام صورت می دهید و داده اید، مصداق روشن فتنه و فتنه گری نیست؟ اگر کسی که 8 سال فرمان مدیریت اجرایی این کشور را در دست داشته و حسب مشهور بسیاری از پرسشها که امروز کشور و مردم عزیزمان با آن دست به گریبان اند حاصل بی تدبیری ها و خودکامگی ها و ندانم کاری های او بوده هست، در شرایطی که کشور آماج توطئه ها و تهدیدات دشمن قرار دارد، بی امان به نظام و ارکان نظام بتازد و اوضاع کشور را در اوج عزت و اقتدار و آن پیروزی های شگرف منطقه ای، در نامه سرگشاده به رهبر عزیز و صبورمان تیره و تار و آکنده از ضعف و شکست و حرمان نشان دهند، این فتنه گری نیست؟

لجن پراکنی و یاوه سرایی علیه قوه قضاییه، این رکن بسیار مهم نظام اسلامی و ایراد اتهامات و تکرار یاوه های سایت ها و رسانه های ضد انقلاب علیه مدیر صبور و پرتلاش این قوه و مسئولان و قضات شجاع و زحمت کش آن که با تمام قدرت و برغم همه خصومت ها و کارشکنی ها به جنگ با فساد و جرم و قانون شکنی درآمده اند و گریبان صاحبان قدرت و ثروت را جهت استیفای حقوق ملت و اجرای عدالت محکم چسبیده اند، مصداق فتنه انگیزی و فتنه گری نیست؟

عملکرد شما و یاران پرمدعای شما، مصداق فتنه‌گری نیست؟ / خبرگزاری قوه قضاییه پاسخ احمدی‌نژاد را داد

پیش از این از سوی مقام معظم رهبری از بیم ایجاد اختلاف، دو قطبی و فتنه در جامعه که شما با واکنش‌ها سابق خویش نشان داده اید، در این کار استادید! از حضور در انتخابات نهی نشدید؟ و آیا شما برغم بیان روشن، صریح و از پشت بلندگو! آیا علی رغم نظر حکیم انقلاب در انتخابات نام نویسی نکردید؟ که اگر نبود روشن بینی و هوشمندی شورای نگهبان، فتنه ای دیگر بسان آنچه که در سال 88 و در جریان دومین دوره ریاست جمهوری شما رخ داد، کشور دستخوش آشوب و اختلاف و نزاع داخلی می شد!

در خصوص حمایت شما و وزرای دولت شما از بابک زنجانی نیز همان طور که در گزارش خبرگزاری میزان منعکس هست، مدیر قوه قضاییه در پاسخ به سوالی از سوی دانشجویان، به عنوان یک ادعای مطرح شده است که ایشان از صحت آن مطلع نیستند، سخن گفته اند و آنقدر به پرهیزگاری و انصاف پایبند بوده اند که قبل از اثبات و قطعیت آن در دادگاه، بدان استناد نکرده اند و این چیزی است که در پرونده مفتوح بابک زنجانی بدان پیگیری می شود و 4 وزیر دولت شما مورد بازخواست قرار گرفته اند.

مدیرمسئول خبرگزاری میزان که خبرگزاری قوه قضاییه است به بیانات احمدی نژاد پاسخ داد. 

در مورد دادگاه بابک زنجانی ادعا کرده اید که این دادگاه غیرعلنی بوده هست، این نیز همچون بسیاری ادعاهای خلاف واقع شما بهره ای از حقیقت ندارد. دادگاه این مفسد اقتصادی به صورت علنی برگزار شد و وکلای متعدد و اصحاب رسانه در آن حضور داشته اند و مواردی از آن از رسانه ملی پخش گردیده است.

شما به قوه قضاییه چند ساعتی وقت دادید که اسناد مجرمیت شما و دوستانتان را منتشر کند! اولاً باید بگویم شما در مقام و موقعیتی نیستید که جهت قوه مستقل و مقتدر قضائیه کشور تعیین وظیفه کرده و اولتیماتوم بدهید شما در زمانی که در رأس قوه مجریه و در قدرت بودید چنین اجازه و جسارتی نداشتید، چه رسد به امروز که به عنوان یک شهروند عادی باید در برابر قانون و عدالت همچون دیگران تمکین کنید. بی گمان قوه قضائیه در فرایند پیگیری های خود حسب قانون، احکام مجرمان و اسناد مجرمیت آنان را به اطلاع اصحاب پرونده و مردم خواهد رساند. در مورد شما نیز باید بگویم قوه قضاییه به پاس خدماتی که در گذشته داشته اید بدان امید است که خود بر سر عقل آیید و روش و واکنش‌ها خود را اصلاح کنید و از این همه عناد و خصومت و هرزه درایی علیه قوه قضائیه و مسئولان آن و فراهم کردن خوراک تبلیغاتی جهت دشمن های و بدخواهان آن و نظام اسلامی دست بردارید.

عملکرد شما و یاران پرمدعای شما، مصداق فتنه‌گری نیست؟ / خبرگزاری قوه قضاییه پاسخ احمدی‌نژاد را داد

بی گمان اگر از سماحت و بزرگ منشی دستگاه قضا سوء استفاده کنید و به واکنش‌ها مجرمانه خود ادامه دهید، به همان سرنوشتی دچار خواهید شد که همه فتنه گران و خودکامگان پیش از شما بدان گرفتار آمده اند.

واژه های کلیدی: قانون | رسانه ای | رسانه ها | رسانه ملی | احمدی نژاد | قوه قضاییه | احمدی نژاد | بابک زنجانی | دادگاه بابک زنجانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog