chinsing اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی

chinsing: اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی اقتصاد مقاومتی تولیدات دامی سمنان تغییر الگوی کشت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری افشاگری امین حیایی راجع به بازیگری‌اش

این بازیگر در سال های اخیر به ژانرهای جدی و اجتماعی روی آورده و از سینمای کمدی فاصله گرفته هست، این در حالی است که حیایی بخشی از محبوبیتش را به خاطر بازی در کم

افشاگری امین حیایی راجع به بازیگری‌اش

افشاگری امین حیایی راجع به بازیگری اش

عبارات مهم : سینمای

امین حیایی راجع به دوری چند ساله خود از سینمای کمدی توضیح داد.

این بازیگر در سال های اخیر به ژانرهای جدی و اجتماعی روی آورده و از سینمای کمدی فاصله گرفته هست، این در حالی است که حیایی بخشی از محبوبیتش را به خاطر بازی در کمدی های “اخراجی ها”، “مهمان” و… به دست آورد. حیایی در گفت وگوی جدیدش با روزنامه همبستگی به علت دوری اش از سینمای کمدی اشاره کرده و از اتفاقات خوبی که در سال ۹۶ برایش افتاده می گوید.

افشاگری امین حیایی راجع به بازیگری‌اش

** واقعیتش این است که در سینمای ما هنگامی که یک نفر در یک نقش به اصطلاح جا می افتد، همه توقع دارند باقی نقش هایش هم مثل همان باشد. من هر لحظه از این عنوان فرار کردم و به سمت فیلم ها و سـریال های متفاوت از جمله اکشن و کمدی و درام و… رفتم که تماشاگر فقط من را به خاطر یک نقش نخواهد، بلکه من را در ژانرهای متفاوت ببیند. به خصوص امسال که نقش های مختلفی بــازی کردم جهت نمونه فیلم «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله که در جشنواره فجر خوب دیده شد و دیپلم افتخار عالی ترین بازیگری مرد را به خاطر ایفای آن نقش گرفتم.

** فیلم سـینمایی «درخونگاه» که به جشنواره نرسید، به سلیقه کاری خودم خیلی نزدیک تر بود ولی متاسفانه به جشنواره نرسید ولی در مجموع نقش هایی که در فیلم های «درخونگاه»، «دارکوب» و «شعله ور» بازی کردم متفاوت بود و کاری بودند که خودم هم دوست داشتم.

این بازیگر در سال های اخیر به ژانرهای جدی و اجتماعی روی آورده و از سینمای کمدی فاصله گرفته هست، این در حالی است که حیایی بخشی از محبوبیتش را به خاطر بازی در کم

** کارگردانان کشور عزیزمان ایران سلیقه های متفاوتی دارند. من در سال ۹۶ دو تجربه متفاوت داشتم که این تفاوت زیاد در «شعله ور» دیده می شود. فکر می کنم کاراکترم در «شــعله ور» جزو نخستین ها بود و کسی تا به حال آن کاراکتر را بازی نکرده است و همه چیز آن اورجینال و ناب بود.

** تمام تلاشم این است که در هر ژانری بازی کنم و در یک نقش کلیشه نشوم، حتی با دستمزد کمتر قبول کردم یک سری از کارها را بازی کنم؛ چون احساس کردم ارزش هنری اش خیلی بالاست و این جهت من ارزشمند است.

** هر بازیگری دوست دارد کارنامه هنری اش ارزش هنری داشته باشد. در نهایت مردم همه چیز را مشخص می کنند. مثلاً تا یک زمانی مردم ژانر باعشق را می پسندیدند، یک زمانی ژانر کمدی و یک زمانی دیگر ژانر اکشن.

افشاگری امین حیایی راجع به بازیگری‌اش

** من به شدت به مردم عزیز احترام می گذارم و این را مطمئن باشند که حتماً فیلم کمدی هم بازی خواهم کرد. هر لحظه دوست دارم مردم من را گزینش کنند و در نقش هایی بازی کنم که دوستم داشـته باشند.

واژه های کلیدی: سینمای | افشاگری | بازیگری | جشنواره | امین حیایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog