chinsing اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی

chinsing: اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی اقتصاد مقاومتی تولیدات دامی سمنان تغییر الگوی کشت

گت بلاگز لرستان هفته‌های فرهنگی و هنری در جامعه راه‌اندازی شود

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی هفته‌ های متفاوت فرهنگی و هنری با استفاده از همه ظرفیت‌ ها جهت ایجاد نشاط در جامعه خبر داد.

هفته‌های فرهنگی و هنری در جامعه راه‌اندازی شود

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ حسینی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر گفت: فرهنگ را نباید در حوزه ها و میادین سیاسی به بازی گرفت بلکه باید آن را سالم و دست نخورده به نسل های آینده انتقال یافته کرد. نباید پرسشها فرهنگی را وارد چالش های بی مورد کرد بلکه باید نقد نقادان را جهت اصلاح نواقص پذیرفت و پرسشها را با گفت وگو و استدلال حل کرد.
معاون وزیر ارشاد گفت: فرهنگ تعاریف گوناگون دارد که تعریف کلی آن به معنای مجموعه دستاوردهای انسان در طول تاریخ است.

عبارات مهم : فرهنگ

وی ضمن تأکید بر اینکه فرهنگ ما باید با فرهنگ قرآنی عجین و در تمام حوزه ها و بسترهای فرهنگی این مهم حاکم شود، گفت: شهدای ما به عنوان طلایه داران فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی یک زیرساخت فرهنگی محسوب می شوند که رشادت های آن ها نباید فراموش شود.
حسینی افزود: امروز دولت تدبیر و امید در جامعه احساس امنیت ایجاد کرده و با مقوله امنیت که در گذشته نیز بوده تفاوت دارد که باعث آرامش بین مردم و جامعه شده است است.
وی در ادامه افزود: جامعه جوان ما نیاز به نشاط دارد که می توان با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری این نشاط را در جامعه ایجاد کرد و در این راستا دولت تلاش می کند.
وی با بیان اینکه تخریب در حوزه اخلاق نیست، گفت: فرهنگ باید ابتدا زیرساخت های فرهنگی را فراهم کند که همین خواندن قرآن با صوت و لحن نیز موسیقی است که انسان را به وجد می آورد.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید با استفاده از تمام فرهیختگان حوزه های متفاوت فرهنگی و هنری هفته های متفاوت فرهنگی و هنری با استفاده از همه ظرفیت ها جهت ایجاد نشاط در جامعه راه اندازی کرد.
وی افزود: رسانه به عنوان فرهنگ مکتوب جامعه مسائلی را که ممکن است بعضی ها بی تفاوت از کنار آن بگذرند می نگارد که این کتابت خود متضمن دوام آثار فرهنگی است که از عهده هر کسی بر نمی آید.
انتهای خبر/ د


واژه های کلیدی: فرهنگ | وزیر ارشاد | فرهنگ و هنر | پلدختر | لرستان | وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog