chinsing اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی

chinsing: اقتصاد کشاورزی استان سمنان کشاورزی اقتصاد مقاومتی تولیدات دامی سمنان تغییر الگوی کشت

گت بلاگز وب‌گردی گروگان گرفتن همسران جوان به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانی

زن و شوهر جوان به خاطر اختلاف مالی ۸۰۰ میلیون تومانی گروگان گرفته شدند. ایران | همدان | میلیون | پرونده | گروگانگیری | زن و شوهر | پلیس آگاهی |

گروگان گرفتن همسران جوان به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، حدود یک ماه قبل مردی با حضور در پلیس آگاهی همدان اعلام کرد که دختر و دامادش مفقود شده است اند و از آنها خبری ندارد.

عبارات مهم : ایران
این مرد در اظهاراتش به ماموران پلیس آگاهی همدان گفت: من، دخترم غزاله و شوهرش ساکن همدان هستیم، چند روز قبل غزاله و شوهرش جهت یک مهمانی به پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتند ولی هرچه با گوشی آنها تماس گرفتم پاسخگو نبودند و اثری از آنها پیدا نکردم اکنون از شما جهت یافتن آنها کمک می خواهم.

با ثبت این شکایت تیمی از مأموران آگاهی با دستور بازپرس پرونده جهت یافتن همسران جوان دست به کار شدند، مأموران در ابتدای تحقیقات سراغ خانواده شوهر غزاله رفتند که آنها نیز اعلام کردند از ماجرا و حتی از مفقودی غزاله و شوهرش خبری ندارند.

در ادامه پیگیری به پرونده، پدرشوهر غزاله در دادسرا حاضر شد و گفت: غزاله و شوهرش به وسیله فرد یا افرادی ربوده شده است و گروگانگیرها در ازای آزاد کردن آنها تقاضای 800 میلیون تومان پول کرده اند.

پس از این بیانات تلاش پلیس جهت یافتن مخفیگاه آدم ربایان و آزاد کردن غزاله و شوهرش زیاد شد تا اینکه مشخص شد شوهرغزاله با چندینه نفر از بستگانش دچار اختلافات مالی شده است و به احتمال زیاد آدم ربایی با همین انگیزه صورت گرفته هست.

با به دست آمدن این اطلاعات مکان نگه داری غزاله و شوهرش در یک ویلا در کرج شناسایی و پلیس در یک عملیات توانست غزاله و شوهرش را بعد از 21 روز از دست آدم ربایان آزاد کند همچنین چند متهم در رابطه با این پرونده بازداشت شدند.

غزاله بعد از آزادی ابتدا اعلام کرد که از دست آدم رباها شکایتی ندارد ولی بعداً مشخص شد که وی به علت وحشت سخنی به زبان نیاورده، وی در بیانات بعدی به پلیس گفت که اختلافات مالی بین متهمان و شوهرش، پای وی را نیز به این ماجرا باز کرده هست.

در این بین، یکی از متهمان پرونده که آرش نام دارد، چند روز قبل به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و در اظهاراتش به بازپرس امورجنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بین شوهر غزاله و گروگانگیرها یک اختلاف حساب مالی 800 میلیون تومانی برقرار بود، زنی به نام سمیه (یکی از متهمان) از من خودرویی با قیمت 170 میلیون تومان خریده ولی 70 میلیون تومان از پول را به من نداده و قرار بود با چکی به مبلغ 70 میلیون تومان طلبم تسویه شود، چندین بار می خواستم با وی تسویه کنم و پولم را بگیرم ولی نشد تا اینکه یک روز سمیه با من تماس گرفت و گفت به شهرستان بروم.

وی ادامه داد: زمانی که به شهرستان رفتم متوجه شدم سمیه با شوهرغزاله اختلافات مالی دارد و مجددا به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشتم تا اینکه چند روز بعد سمیه دوباره با من تماس گرفت و گفت جهت گرفتن مابقی پولم به ویلایی در کرج بروم، چک را تحویل دهم تا پولم را به من بدهد، من نیز به ویلایی در کرج رفتم ولی به محض ورود به ویلا متوجه قضیه گروگانگیری شدم، در این پرونده من بی گناه بودم و تنها قربانی اختلافات خانوادگی شدم.

آرش که یک نمایشگاه ماشین دارد، اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: سمیه از شوهر غزاله 800 میلیون تومان طلب داشت، قرار بود او طلبش را از شوهر غزاله بگیرد و مابقی بدهی اش به مرا بدهد و هر بار که جهت گرفتن بدهی با وی تماس می گرفتم، می گفت به محض گرفتن طلبش از شوهر غزاله چک مرا نقد می کند و طلبم را می دهد ولی اینگونه نشد و پای مرا به پرونده گروگانگیری باز کرد.

پس از این اظهارات، محمدمهدی مرشدلو؛ بازپرس پرونده متهم را در اختیار مأموران اداره اگاهی همدان قرار داد و پرونده با قرار عدم صلاحیت جهت پیگیری به دادسرای مربوطه در همدان ارسال شد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | همدان | میلیون | پرونده | گروگانگیری | زن و شوهر | پلیس آگاهی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog